Różności

Rozrywka i nauka w jednym, czyli załóż quiz!

Napisane przez Karolina

Założenie quizu to okazja, by sprawdzić nie tylko innych, do których kierujemy pytania, ale również samego siebie. Przyjemność i refleksja w jednym. A możliwości i odmian quizów do wykorzystania jest bez liku.

Chcesz sprawdzić, jak wiele wiedzą o tobie znajomi, uatrakcyjnić imprezę, przeprowadzić konkurs w pracy czy promocję produktu albo inicjatywy – załóż quiz.

Masz pasję, ulubioną dziedzinę, bez zgłębiania której nie wyobrażasz sobie życia i chcesz, by inni też połknęli bakcyla, a przynajmniej nabrali podstawowej orientacji – załóż quiz.

Chcesz sprawdzić swoje praktyczne umiejętności, kreatywność, zdolność do tworzenia ciekawych i trafnych opisów wyników w quizach psychologicznych – załóż quiz!

Jak widać, jest wiele możliwości, z których można śmiało korzystać dla własnej rozrywki, ale też po to, by trzymać swój umysł w szachu i nie skapcanieć. Marazm umysłowy szkodzi każdemu! Można mu przeciwdziałać rozwiązując quizy założone przez innych, ale tworząc własny również działamy na swoją korzyść, tyle że skupiając się na nieco innych aspektach. Poza wszystkim zaś, może być to naprawdę odświeżające, zabawne i relaksujące, bo jak wiadomo, umysł wypoczywa najlepiej wówczas, gdy skupia się na czymś innym niż to, czym się zwykle zajmuje.

O Autorze

Karolina